Studenci zwiedzili Muzeum Powstania Wielkopolskiego oraz wysłuchali wykładów „O żołnierzach wyklętych … ”

W ramach zajęć „Muzealnictwo wojskowe” oraz „Miejsca dawnych bitew i architektura obronna jako współczesna atrakcja turystyczna”, prowadzonych przez dra Bartosza Kruszyńskiego, 7 listopada 2013 r. (czwartek) studenci zwiedzili Muzeum Powstania Wielkopolskiego oraz wysłuchali wykładów ks. prof. UAM dra hab. Bernarda Kołodzieja TChr., Ks. mjr Rudolf Marszałek oraz dra Zdzisław Kościański, Ppłk dypl. Józef Skrzydlewski.

Oba wykłady zostały przygotowane przez Komisję Historyczną Zarządu Głównego Towarzystwa Pamięci Powstania Wielkopolskiego 1918-1919 oraz Wielkopolskie Muzeum Walk Niepodległościowych w Poznaniu.

Fotografie opublikowano za: Komisję Historyczną Zarządu Głównego Towarzystwa Pamięci Powstania Wielkopolskiego 1918-1919